Aj recepty si zaslúžia poriadok. Ako na to?

Aj vy máte v receptoch neporiadok? Popísané papieriky, povaľujúce sa kade tade? Alebo sa vzácna kuchárska kniha po prababičke rozpadá?

Zahoďte obavy nad stratami vzácnych kuchárskych pokladov. Veď riešenie je tak jednoduché!

Záchrana sa volá KUCHÁROČKA. Uloží vaše recepty, aby ste mali k nim prístup kdekoľvek budete a ešte k tomu vám umožní aj ich upratať do krásnej kuchárskej knihy.

Vytvorte si svoju Kucháročku ešte dnes. Je to jednoduché tak ako pripraviť palacinky!

Prvý krok – rozbijeme vajíčka

Staňte sa členom Kucháročky – stačí pár minút a ste členom skvelej komunity. Vaše  členstvo vás oprávňuje na všetko, čo Kucháročka ponúka – tvorba Kucháročky, Mixér receptov, prístup k našim šablónam a knižnici fotografií, možnosť zúčastniť sa súťaží, zážitkových varení a iných akcií určených len pre členov.

Druhý krok – zmiešame vajíčka s mliekom

Zadajte vaše recepty do Mixéru receptov. Stačí vyplniť  políčka vo formulári, pridať svoje fotografie. Recepty môžete kategorizovať, aby sa vám ľahšie vyhľadávali. Taktiež ich môžete zdieľať s ostatnými členmi, alebo si ich necháte v tajnosti len pre seba.

Tretí krok – prisypeme múku a zmiešame

Vyberiete si typ knižnej väzby, ktorý sa vám najviac páči, a vyberiete si vzhľad kucháročky. Napíšte venovanie a potom už len vkladajte do kucháročky recepty. Vyberajte so svojej truhlice, alebo použite recepty iných členov, ktoré ste si obľúbili.

Kucháročka číta recepty

Štvrtý krok – pečieme palacinku

Ozdobte svoju kucháročku ornamentmi, vyberte si krásne pozadie a už stačí len objednať.

 Piaty krok – servírujeme palacinky

Teraz už len počkáte, kým bude vaša Kucháročka hotová a budete ju používať, alebo ju venujete niekomu blízkemu ako vzácny darček.

navarené podľa receptov z Kucháročky

A teraz si už len vytvorte svoj profil, ukladajte recepty a keď ich bude dosť, tak stačí len pár minút a máte vytvorenú vlastnú originálnu kuchársku knihu.

Veď kuchárske knihy nemusia mať len svetoznámi šéfkuchári! Originálnu KUCHÁROČKU môžete mať aj vy!